schatten

Mūsų kompanija / Kas mes esam?

Inoutic yra pirmaujantis aukštos kokybės PVC sistemų gamintojas Europoje. Šios PVC sistemos naudojamos langų ir durų, Twinson fasadų ir terasų sistemų gamybos metu.

Mūsų technologiškai pažangūs ir tikslūs produktai, kurie yra kokybiškumo, funkcionalumo ir patikimumo standatų pagrindas,  leidžia kūrybiškai sujungti bet kurio pastato išorę su vidumi. Mūsų pagamintus langų profilius ir kitus produktus teigiamai įvertina ne tik geriausi šios srities ekspertai bet ir tiesioginiai šių produktų naudotojai.

Mūsų kompanija savo veiklą Lenkijoje pradėjo 1993 metais. Nuo to laiko mūsų gaminami produktai dėl savo aukštos kokybės įgijo pripažinimą ir vartotojų pasitikėjimą itin konkurencingoje Lenkijos statybų rinkoje. Imonių grupės integracija gamybos srityje leidžia griežtai prižiūrėti kiekvieną gamybos etapą – nuo pirminės žaliavos apdorojimo iki galutinio produkto patekimo į rinką.

schatten

Mūsų kompetencija / Daugelio metų darbo patirties rezultatas

Per didesnę nei 50 metų darbo patirtį plastikos sektoriuje sukaupėme labai daug žinių, kurių pagrindu kuriame ir plėtojame PVC ir sudėtinių medžiagų gamybos technologijas. Vokietijoje (Bogene) ir Lenkijoje (Jasinie) esančiose gamyklose atliekamas visas gamybos procesas – nuo pirminio prekės apipavidalinimo iki testavimo, vėliau - tobulinimo ir galiausiai ženklinimo ir įpakavimo.

Išsamūs tyrimai ir daugelio metų darbo patirtis leidžia mums sukurti inovatyvius produktus, tokius kaip mūsų naujosios Twinson sistemos, kurios pagamintos medienos ir PVC pagrindu. Visi mūsų gaminami pastatams skirti produktai yra lengvai valdomi ir diegiami ir praktiškai nereikalauja jokios specialios priežiūros.

Savo klientams padedame susikurti individualų stilių ir tokiu būdu įgyvendinti savo svajones. Puikus ilgai išliekančios šiuolaikiškos išvaizdos ir ilgaamžiškumo derinys užtikrina, kad prekė tarnaus ilgiau nei 50 metų.

Mes remiamės ilgalaike partneryste ir abipusiu pasitikėjimu, norėdami sukurti sveiką ir darnią aplinką mums ir mūsų klientams.

schatten

Mūsų tikslas / Aukščiausia kokybė

Įkvėpimo savo prekių idėjoms ieškome šiuolaikinio dizaino architektūros ir ekologijos srityse. Oficialūs kokybiniai standartai mums - tik minimalūs reikalavimai, kuriuos atitinka mūsų produktai. Mūsų tikslas yra atitikti net ir tuos kokybiškumo kriterijus, kurie bus svarbūs mūsų klientams ateityje.

Visi mūsų produktai griežtai testuojami siekiant konktroliuoti medžiagos tvirtumą, patvarumą, tikslumą ir galutinę kokybę.

Dauguma produktų yra sertifikuojami gerai žinomų tarpautinių tyrimų institutų siekiant paremti teiginius apie darnumą, saugumą ir energetinį efektyvumą – privalumus, kurie yra priskiriami Inoutic prekiniam ženklui.

Inoutic Qualitätszeichen

schatten

Mūsų požiūris / Darnus ir orientuotas į ateitį

Mes padedame savo klientams sukurti harmoningus ir energiją taupančius namus. Mūsų produktai yra ilgalaikiai, juos lengva prižiūrėti ir jie puikiai izoliuoja šilumą. Mūsų produktai pasižymi labai geru ekologiniu balansu ir jie yra 100% perdirbami pasibaigus jų tarnavimo laikui. Savanorišku įsipareigojimu tik mes vieni pradėjome gaminti langų profilius su cinko ir kalcio pagrindu pagamintais bešvininiais stabilizatoriais.  Mes taip pat ėmėmės aktyvaus vaidmens perdirbant PVC langų sistemas. Kaip vienas iš asociacijos Rewindo GmbH iniciatorių, kompanija Inoutic įsipareigojo padidinti plastikinių komponentų perdirbimo kvotas tokiu būdu skatindama atsakingą ir darnų požiūrį į PVC tobulinimą.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic