Plastikas yra patvarus

Ilgą laiką visuomenėje vyravo prieštaringos nuomonės apie PVC kaip gamybinę medžiagą. Moksliniai tyrimai įrodo, kad naudojant šiuolaikinius plastikinių medžiagų gamybos ir apdorojimo metodus, PVC tapo labai patvaria medžiaga, kuri prisideda prie ilgalaikio gerovės išlaikymo ir protingo išteklių valdymo.

Svarbiausi faktai:

  • Tik 4% visų pasaulyje esančių dujų ir naftos rezervų yra naudojama plastikinių medžiagų gamyboje ir tik 1% šių medžiagų naudojama PVC gamyboje.
  • 40% visų pasaulyje esančių dujų ir naftos rezervų naudojama pastatų šildymui ir aprūpinimui energija.
  • Pagrindinė PVC sudedamoji dalis yra chloras, kuris išgaunamas iš akmens druskos.
  • PVC langai yra geriausiai vertinami remiantis ekologinio efektyvumo analize.
  • Nauji PVC langai gali tarnauti ilgiau nei 50 metų.
  • PVC gamintojai aktyviai dalyvauja aplinkosauginėje veikloje ir skatina ekologišką ir į ilgalaikės gerovės išlaikymą orientuotą gamybą.
  • Languose esančios PVC dalys yra perdirbamos į PVC granules ir gali būti panaudotos naujų langų gamyboje mažiausiai septynis kartus.
schatten

PVC langai yra energetiškai efektyvūs ir patvarūs

Pavyzdys: vidutinio dydžio šeimai šildymo sezono metu reikia vidutiniškai 100 litrų šildymo kuro per savaitę. Tokio paties kuro kiekio reikia norint pagaminti PVC langus namui, kuriame ši šeima gyvena. Šie langai tarnautų daugelį metų ir tokiu būdu ženkliai sumažintų energijos sąnaudas.

schatten

Įrodytas langų patvarumas!

PVC langai pasižymi ilgesniu nei 50 metų tarnavimo laiku, aukštu energetiniu efektyvumu ir 100% perdirbamumu. 2005 metais Barselonos mieste įsikūrusio universiteto atliktas tyrimas atskleidžia, kad dvigubo stiklo PVC langai su 30% perdirbama dalimi lemia mažesnį energijos suvartojimą (1.740 kWh) ir CO2 išskyrimą į aplinką (740 kg) lyginant su mediniais arba aliuminiais langais.

schatten

Inoutic naudoja vien tik bešvinius stabilizatorius

Inoutic / Deceuninck skiria ypatingą dėmesį ekologiškumui ir ateities kartų poreikius atitinkantiems produktams. Kompanija aktyviai remia plastikinių medžiagų perdirbimą ir atsakingą jų naudojimą. Profilių gamybos metu naudojami vien tik bešviniai stabilizatoriai. 

schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic