Plastiko ir PVC langų profilių perdirbimas

PVC langų perdirbimas atliekamas trimis etapais:

1. Senų langų ir PVC dalių surinkimas. Gamybininkai ir paslaugų tiekėjai bendradarbiaudami su kompanija Rewindo GmbH surenka senus langus ir PVC dalis. Vėliau ši kompanija juos perdirba į plastiko granules.

2. Perdirbimo technologija. Seni langai yra susmulkinami specialiame smulkintuve. Naudojant rūšiavimo aparatą svetimos medžiagos atskiriamos nuo PVC, kuris vėliau perdirbamas į granules. Galutiniame etape naudojami įvairūs atskyrimo ir gryninimo metodai, kurie pagerina perdirbtos medžiagos kokybę.

3. PVC medžiaga gali būti perdirbta net septynis kartus! PVC medžiaga išgauta iš senų langų gali būti perdirbta mažiausiai septynis kartus be jokio reikšmingo neigiamo poveikio medžiagos kokybei, ar atsparumui oro sąlygoms.

schatten

PVC profilių perdirbimas

Kaip asociacijos Rewindo GmbH steigėja, kompanija Inoutic aktyviai remia PVC langų perdirbimą, siekia padidinti perdirbamų PVC elementų dalį statybos sektoriuje ir skatina atsakingą ir darnų PVC naudojimą. Be to kompanija savanoriškai gamina profilius su bešviniais stabilizatoriais.

Rewindo

schatten
PVC perdirbimas
schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic