PVC langų privalumai

1. PVC langų energetinio efektyvumo rodikliai yra patys geriausi.  Aukščiausius šilumos izoliacijos parametrus atitinkantis lango rėmas yra itin ekonomiškas. PVC langų profiliai pasiekia geriausius rezultatus lyginant su aliuminiais ar mediniais langais. PVC langai pasižymi geresnėmis šilumos izoliacijos savybėmis, todėl gali stipriai sumažinti energijos sąnaudas ir šildymo kainas.

2. PVC langai pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu. Kalbant apie sąnaudų mažinimą, PVC langai turi daug privalumų. Langų rėmai pagaminti iš medienos arba aliuminio yra vidutiniškai 20-30% brangesni nei PVC langų profiliai. Remiantis aukštu energijos taupymo potencialu ir beveik jokios priežiūros nereikalaujančia 50 metų eksploatacija, galime drąsiai teigti, kad ilguoju periodu tai yra labai gera investicija.

3. PVC langus paprasta prižiūrėti. Aukštos kokybės PVC langai yra labai lengvai valomi ir nereikalauja jokios specialios priežiūros. Palyginimui mediniai langai turi būti perdažomi vidutiniškai kas 5 metus. PVC medžiaga yra labai atspari saulės šviesai ir esktremalioms oro sąlygoms.

Lygus profilio paviršius yra labai lengvai prižiūrimas, todėl norint jį nuplauti Jums prireiks daugiausa tik indų plovimo skysčo.

4. PVC langai yra nepaprastai patvarūs. Priešingai nei langai pagaminti iš medienos, PVC langai pasižymi ypač ilgu tarnavimo laiku. Aukštos kokybės langai išsiskiria savo atsparumu deformacijai ir aukštu funkcionalumu daugelį metų. PVC langai yra labai gera investicija, nes net ir po 50 metų išlaiko savo aukštą vertę.

5. PVC langai yra ekologiški. PVC langai yra 100% perdirbami. 40% visų pasaulyje esančių dujų ir naftos rezervų naudojama pastatų šildymui ir aprūpinimui energija, kai tuo tarpu tik 4% sunaudojama plastiko gamyboje iš kurių tik 1% panaudojama PVC gamyboje. Be to, kad PVC langai yra perdirbami, jie taip pat pasiekia puikų ekologinį balansą, kadangi jų gamybos metu užtikrinamas žemas taršos lygis. PVC langai tarnauja daug ilgiau ne mediniai langai, o jų gamybos metu sunaudojama daug mažiau energijos.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic