schatten

Norėdami pasidalinti per daugelį metų šioje industrijoje sukaupta darbo patirtimi su savo klientais ir partneriais, daug laiko praleidome kurdami jiems skirtą vadovą - "Langų sistemos. Techninė informacija / Diegimo instrukcijos / Teisiniai ir rinkodaros klausimai".

Ši knyga išsamiai pateikia svarbią informaciją, kuri yra naudinga langų gamintojams, architektams, langų pardavėjams ir montuotojams.

Beveik 280 puslapių apimties gide skaitytojas ras ne tik daug naudingos informacijos apie svarbiausius langų operacinius parametrus ir kaip išsirinkti labiausiai savo poreikius atitinkančias langų sistemas, bet ir informacinį vadovą, kaip teisingai montuoti langus ir kaip efektyviai išvengti dažniausiai pasitaikančių montavimo klaidų.

Šiame gide rasite daug svarbios teisinės informacijos, kuri padės atsakyti į klausimus susijusius su statybiniais reikalavimais langų parametrams, kokybe ir garantija, o taip pat suteiks informacijos apie tai, kaip abiejoms pusėms aiškiai ir teisingai išspręsti iškilusias problemas dėl langų sistemos.

Paskutinis skyrius, kuriame kalbama apie prekių rinkodarą, nėra skirtas išskirtinai vien tik langų pardavėjams. Kiekvienam iš mūsų, nesvarbu ar esam pirkėjas, ar pardavėjas, svarbu žinoti ir suprasti savo arba savo klientų pasirinkimą pirkti – t.y kodėl mes perkame ir kokie kriterijai lemią vienokį ar kitokį mūsų pasirinkimą.

Šis gidas bus dalinamas mūsų klientams, taip pat kaip mokymo medžiaga mūsų distributoriams bei Inoutic langų sistemų montuotojams.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic