Funkcionalus būdas sujungti vidaus ir išorės erdves

Stumdomos terasų sistemos padės išplėsti interjerą sujungiant vidinę kambario erdvę su išorine. Gamta ir sodai taps kasdiene gyvenimo dalimi net ir blogu oru, ar žiemos metu. Geru oru galite lengvu rankos stumiamu judesiu atverti langus. Platus Inoutic produktų pasirinkimas leis pritaikyti juos pagal savo poreikius ir kiekvieno pastato techninius parametrus. Kiekvienas produktas pasižymi naudojimo paprastumu ir garantuoja aukštą komforto lygį. Daugiakameriai profiliai padeda pasiekti geresnius termoizoliacinius parametrus, o plienu sustiprintas rėmas užtikrina maksimalų langų stabilumą ir patvarumą. Inoutic stumdomų sistemų savybės:

  • Aukščiausias saugumas ir sandarumas esant blogoms oro sąlygoms
  • Puikūs šilumos izoliacijos parametrai
  • Trys atidarymo būdai
  • Daugiau nei 40 spalvų ir dekorų pasirinkimas
schatten

Atvėrimo būdai

Inoutic stumodomos langų sistemos gali būti atveriamos trimis skritingais būdais:

  • Pakėlimo-nustūmimo
  • Pakreipimo-nustūmimo
  • Sulankstymo
schatten

Pakeliamos-stumdomos sistemos

Pakeliamos – stumdomos sistemos leidžia išplėsti terasos ar balkono erdvę. Sistemoje montuojami daugiausiai 4 varčios elementai, kurie labai lengvai stumiami lango lygmenyje sukuria nuostabų panoraminį vaizdą. Labai geri šilumos izoliacijos parametrai užtikrina energetinį efektyvumą, o sistemos su elektriniu varikliuku paremtu nuotoliniu valdymu, stumdomų langų valdymą dar labiau palengvina. 

schatten schatten

Pakreipiamos – stumdomos sistemos

Stumdomi langai su pakreipimo-nustūmimo sistemomis montuojami su 2 arba 4 judančiomis dalimis. Šios sistemos išsiskiria puikiu atsparumu vandeniui, aukštais termoizoliaciniais ir akustiniais parametrais bei lengvu valdymu. Naudojant specialią įrangą sistemoje galima bet kuriuo metu įmontuoti papildomas apsaugos priemones nuo įsilaužimų. 

schatten
Drzwi przesuwne
Pakreipiamos-stumdomos durys
schatten

Sulankstomos sistemos

Naudojant sulankstomas sistemas stumdomas langas gali būti atvertas be fiksuotų varčių ar staktų, kurios blokuoja vaizdą arba priėjimą iš išorės. Šiam tikslui atskiri durų elementai yra sulankstomi kaip armonika ir nustumiami į vidų. Specialūs kabliukai užtikrina, kad kiekviena varčia gali būti atverta bet kurioje pozicijoje.

schatten
Sulankstomos sistemos
Sulankstomos durys
schatten
fachbetriebsuche schatten kontaktinė forma schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic